Ev Bilgisayarı - Pc Forum
kaydol Kaydol (Ücretsiz) | şifre hatırlatma Kullanıcı Adı / Şifre Hatırlatma Arama
» Tüm Konular » Sagopa Kajmer - Bağdat 
  #1  
Eski 03 Mayıs 2007, 22:23
kajmeran48 - ait Avatar
kajmeran48
Üye
 
Mesajlar: 86
Kayıt Tarihi: Nisan 2007
Tanımlı Sagopa Kajmer - Bağdat
Sizleri ölen sayısız insan için 3 dakikalık Saygı duruşuna davet ediyorum.

Mermi icad oldu mertim bozuldu ve merhumlar evin duvarında meçhul Gazi. Mayın şehit Taburu, Mayısta kan yağmuru, düşman uyku mahmuru, dünya kin maduru, sonunda katliam, nerede sağ duyu? Mevzileri nöbet alan Fevziler Feyz alamadan Fethettiler Ahireti, mektupları kayıp, cinayet ayıp ve kültürler bombalandı, kimse sallamadı, Bağdat ateş aldığında kalbim vurgun yedi, güneş doğudan battı. Mumlarınızı yakın, yorgun düştü uçaklar, tebessüm etti tüm sanıklar, Tankları tanımlar tanıklar, yanıklarla dolu topraklar, karamparça bulutlar ve savaş! Yavaş ölüm kaderinin hız kaynağı, telaş pazarı, can kumarı, çıkar savaşları, B52'ler yarıda kesti pişen aşları ve dünya kan deryası, geleceğin bedeli pahalı, duygular yamalı, suçu gelin etseler de kimse güvey girmeyecek, bilirim bu Tarih değişecek ve Tekerrüre dayalı imha Tarihçesi, kurak sevgi bahçesi suya hasret.

Topalla gezen aksamak öğrenir, Abanın Kadri yağmurda bilinir hatıra silinir Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz ama Bağdat bombalanır. ( yoo Sagopa K. Kuvvet Mira )

Topalla gezen aksamak öğrenir, Abanın Kadri yağmurda bilinir hatıra silinir( Sagopa Kajmer, Hey Sago hadi ). Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz ama Bağdat bombalanır. ( yoo Sagopa K. )

Kazanılan her Madalyon, mayın tarlasındaki Piyon Askeri Reyona bir şampiyon sıfatıyla koydu bir Galon Kurşun, Hüşu derbeder. Turşu geçmişler ve savaşta Gazi bebekler, tekler
kalbimin atışı ve ekler günbatımından Şafağa doğru süre gelen kanlı iklimler. Psikolojisi kaybolan bitkisel yaşamlar, İdeolojisi kuyularda saklı taşbakan kanayan yaraların Ortadoğusundan Güneş battı ve bu şarkının 3Leşi olmalı Bir'Leş'miş o milletler sorgulamalı, bir'leş'miş Amerika yılanları çıngıraklı, amacında yalanları ve kitle imha Dolarları 24 Beat'te tenha Hiphopları. Kinimin Raple yansıyan oluşumları, Kanunları kelepçelemeli ve elemeli eli Zaferi simge edeni ve Eylemini barışa saklayan her bireyi.

Topalla gezen aksamak öğrenir, Abanın Kadri yağmurda bilinir hatıra silinir Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz ama Bağdat bombalanır. ( yoo Sagopa K. Kuvvet Mira )

Topalla gezen aksamak öğrenir, Abanın Kadri yağmurda bilinir hatıra silinir( Sagopa Kajmer, Hey Sago hadi ). Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz ama Bağdat bombalanır. ( yoo Sagopa K. )

Hey hadi, hadi söyle, hadi söyle. Kimin yaşıyacağına kim karar veriyor? Kimin ölüceğine kim karar veriyor? Bu savaş anlamsız. Bana bakın burda duruyorum ve üstüme tek bir kurşun bile gelmiyor. Bir tane bile gelmedi Neden!?! Peki neden hepsinin ölmesi gerekiyor? Burda durabiliyorum görüyorsunuz

Tüm Konular Kategorisindeki Popüler Konular
» Popüler Programlar
iMeshiMesh
Türkçe Müzik İndirme Programı
CCleanerCCleaner
Bilgisayar Hatalarını Düzeltme Programı
PDF to WordPDF to Word
Pdf to word
Glarysoft Registry RepairGlarysoft Registry Repair
Kayıt Defteri Temizleyici
TimeBombTimeBomb
Zaman Ayarlı Pc Kapatma Programı
Fast MP3 Cutter JoinerFast MP3 Cutter Joiner
Mp3 kesme ve birleştirme programı
DriverEasyDriverEasy
Driver Bulma Programı
Memtest86Memtest86
Ram Test Programı
Mz Ram BoosterMz Ram Booster
Bilgisayar Hızlandırıcı
uTorrentuTorrent
Torent indirme programı
Konuyu Değerlendir Oy

« Sagopa Kajmer - Pavlov'un Köpeği  prev  Şampiyon kim olur? »
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2005 - 2014 Ev Bilgisayarı